Версія для друку
Вівторок, 30 вересня 2014 19:59

Мала Олімпіада 2014

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

24 вересня 2014 року у фізкультурно-оздоровчому комплексі ЧНТУ відбулося спортивне свято «Мала Олімпіада 2014» з нагоди 20-річчя з дня заснування Чернігівського державного інституту економіки і управління.
В змаганнях брали участь команди, у складі яких були переважно першокурсники, з усіх інститутів нашого університету: команда факультету проектного менеджменту та адміністрування «Пингвины», команда факультету господарського права та соціального забезпечення «Феміда», команда факультету природокористування і туризму «Pepsi», команда фінансово-економічного факультету «Максимум», команда обліково-економічного факультету «Умелые ноги» та команда інженерно-будівельного факультету «Козаки».
Всіх присутніх привітав ректор Чернігівського національного технологічного університету доктор економічних наук, професор Сергій Миколайович Шкарлет.

Гостею цьогорічної Малої Олімпіади та почесним членом суддівської комісії стала заслужений майстер спорту України з важкої атлетики, срібна призерка Олімпійських ігор 2008 року в Пекині, чемпіонка та рекордсменка Європи, неодноразова призерка чемпіонатів світу та Європи Ольга Коробка.
За результатами серії змагань у спритності, витривалості і силі перемогу здобула команда факультету проектного менеджменту та управління якістю.
Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій та солодкі подарунки від Студпрофкому.

 

Читати 696 разів

Галерея зображень