Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
П'ятниця, 06 червня 2014 15:32

ІННОВАЦІЙНІ МЕТОДИ ВИКЛАДАННЯ В ЧЕРНІГІВСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ ІНСТИТУТІ ЕКОНОМІКИ І УПРАВЛІННЯ

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

03 червня в Чернігівському державному інституті економіки і управління відбувся Міжнародний круглий стіл на тему «Інноваційні методи викладання у вищій школі». Організаторами заходу виступили факультет менеджменту, кафедра гуманітарних дисциплін та громадська організація «Молодіжний центр освіти, кар`єри та соціальних технологій».
В роботі круглого столу взяли участь директор департаменту тренінгу і моніторингу Міністерства освіти Азербайджан, директори шкіл республіки Азербайджан, представники професорсько-викладацького складу Чернігівського національного технологічного університету, Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Чернігівського державного коледжу державної пенітенціарної служби України, громадської організації «Молодіжний центр освіти, кар’єри і соціальних технологій», Обласного методичного кабінету безпеки життєдіяльності населення.

Основними проблемами, які обговорювалися під час роботи круглого столу, стали використання інтерактивних форм роботи зі студентами (тренінгових технологій, ділових ігор, методу кейсів, майстер-класів, методів прийняття рішень), та застосування інформаційних технологій для організації як аудиторних занять, так і позааудиторної роботи зі студентами.
Особливістю круглого столу стала демонстрація і наочний показ інноваційних форм роботи зі студентами з залученням всіх учасників круглого столу. Так, було проведено тренінг прийняття рішень на основі методу «6 капелюхів» Е. Буано (Пономаренко О.В.), майстер-клас щодо розвитку вербального інтелекту (Зіневич Л.В.), коуч-сесія (Ткаченко О.Л.), демонстрація мультимедійних посібників, навчальних сайтів, методів проведення вебінарів для організації навчального процесу. Зокрема зв’язок з учасниками круглого столу з інших міст та країн здійснювався у формі проведення вебінару.
Результатом роботи круглого столу стало посилення діалогу і обміну досвідом між Чернігівським державним інститутом економіки і управління, вищими навчальними закладами України та Азейбарджану, міжнародними та українськими громадськими організаціями, експертами в галузі освіти.
Всі учасники круглого столу відмітили його актуальність, високий рівень організації та проведення і необхідність подальшого проведення круглих столів в межах зазначеної тематики.

 

Читати 1004 разів

Меню

Архів новин

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308
Ви тут: Новини ІННОВАЦІЙНІ МЕТОДИ ВИКЛАДАННЯ В ЧЕРНІГІВСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ ІНСТИТУТІ ЕКОНОМІКИ І УПРАВЛІННЯ