Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Понеділок, 19 травня 2014 18:06

На гостини до бібліотеки

Оцініть матеріал!
(7 голосів)

15 травня в науковій бібліотеці Чернігівського державного інституту економіки і управління відбувся День відкритих дверей. Долучитися до заходу було запрошено учнів 10-11 класів чернігівських шкіл разом із класними керівниками та вчителями. Бажаючих прийти виявилося чимало, адже більшість з них у майбутньому – студенти вишів.
Головною метою акції стало знайомство з вузівською бібліотекою, яка покликана забезпечувати навчальний процес та надавати користувачеві максимальний обсяг потрібної інформації. Над виконанням цих завдань злагоджено працюють усі структурні підрозділи наукової бібліотеки: читальні зали, редакційно-видавничий і науковий відділи, відділ інформаційно-бібліографічної роботи, навчальний абонемент, відділ комплектування та наукової обробки документів. Цими відділами і було проведено екскурсії для гостей.
У просторому, світлому читальному залі періодичних видань бібліотекарі підготували цілий ряд цікавих виставок, відкритих переглядів літератури, стендів з інформацією про ЧДІЕУ.

Очікував школярів також і приємний сюрприз. У бібліотеці стало доброю традицією проводити майстер-класи - ділитися секретами творчості. Цього разу усім, хто бажав, пропонувалося спробувати власноруч створити ляльку-мотанку. З радістю погодилися не тільки дівчата, а й хлопці. Результатами дружної роботи стали ляльки «Благодать» - прадавній сакральний оберіг з побажаннями ніколи не сумувати і не опускати руки.
Загальну увагу привернула виставка видань–«рекордсменів» з фонду бібліотеки:
найбільша та найменша книги; найоб'ємніша за кількістю сторінок; найдавніша за роком випуску; найзапитаніша у читачів та ін.
Співробітники відділу інформаційно-бібліографічної роботи не тільки розповіли про свою діяльність, а й провели коротку екскурсію музеєм інституту.
Навчальний абонемент запросив відвідувачів «у святую святих» - свій книжковий фонд. Подорож лабіринтами стелажів двоповерхового книгосховища стала справжньою пригодою для школярів.
Про основні кроки здійснення пошуку, вибору інформаційних джерел та документів за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в цілому та бібліотечної програми зокрема розповіли співробітники наукового відділу. Також ними було представлено невеликий огляд вітчизняних та міжнародних ресурсів вільного доступу, які пропонує сьогодні бібліотека ЧДІЕУ своїм користувачам.
Завершувалися екскурсії в літературній вітальні наукової бібліотеки, де проходять виставки творчих робіт та зустрічі з цікавими людьми, де можна попрацювати з ноутбуком, або пройтися вздовж полиць з художньою літературою та обрати собі книгу до душі, або просто посидіти з друзями.
Колектив бібліотеки ЧДІЕУ дякує керівництву ліцеїв №№ 15, 22 і 32, загальноосвітніх навчальних закладів №№ 28, 30, 33 за співпрацю. Будемо раді нашим новим читачам!

 

Читати 906 разів

Меню

Архів новин

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308
Ви тут: Новини На гостини до бібліотеки