Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery PRO plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/892
Субота, 19 квітня 2014 15:10

Майстер–клас для тих, хто мріє про успішну кар’єру

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У рамках проведення „Тижня кар’єри” на фінансово-економічному факультеті 16 квітня 2014 року у навчально-тренувальному банк ЧДІЕУ пройшов майстер-клас на тему «Як правильно скласти резюме і поводитися на співбесіді».
Очевидно, що чим ближче до закінчення інституту, тим більше студенти замислюються про пошук роботи і потребують практичних навичок складання резюме, підготовки до співбесіди та ефективної самопрезентації. Звичайно, є багато корисних сайтів, можна порадитися з друзями, які вже працюють, а можна прийти на майстер-клас провідного спеціаліста відділу навчання ПАТ «Альфа-Банк» Томаш Марини і в колі друзів в інтерактивній формі освоїти секрети складання резюме та проходження співбесіди, що дійсно переконають роботодавця і відкриють шлях до успішної кар’єри.

Студенти 4 і 5 курсу спеціальностей „Фінанси і кредит”, „Банківська справа” та „Маркетинг” активно приймали участь в майстер-класі і у формі діалогу спілкувалися з тренером Томаш Мариною про вимоги до написання резюме та правила проходження співбесіди, а також з’ясували для себе, як уникнути помилок під час спілкування з роботодавцями та які десять правил треба дотримуватися для успішної самопрезентації. 
Позитивні відгуки студентів свідчать про корисність саме такої форми спілкування, коли отримані знання можна зразу апробувати на практиці під час „ігрової” співбесіди із прискіпливим HR-менеджером і після групового обговорення виявити, що тобі вдалося, а над чим ще потрібно попрацювати.
У деяких студентів ми взяли інтерв’ю одразу ж після закінчення майстер-класу.
Студентка четвертого курсу Ярешко Тетяна залишилась дуже задоволеною від проведення даного заходу: «Майстер-клас був дуже корисним, оскільки нас у недалекому майбутньому чекає працевлаштування, і тепер ми вже до нього морально готові. Весь матеріал був донесений у простій та зрозумілій формі, я винесла для себе багато потрібної інформації. І хоча ми спілкувалися протягом чотирьох годин з невеликими перервами на каву, час минув дуже швидко, і нам всім було цікаво».
А студенту четвертого курсу Дорошу Тарасу майстер-клас сподобався саме своєю практичною спрямованістю, можливістю проаналізувати сильні та слабкі сторони реальних резюме, а також корисними порадами щодо проходження співбесіди, про які не прочитаєш в книжках.
Отож, подякуємо ПАТ«Альфа-Банк», який так плідно співпрацює з фінансово-економічним факультетом ЧДІЕУ, запрошує студентів на свої дні відкритих дверей, проводить майстер-класи, а саме головне – надає можливість працевлаштування у своєму потужному сервісному центрі у м.Чернігові.
У ході проведеного тренінгу студенти отримали безліч порад та корисних рекомендацій, які у подальшому знадобляться їм для працевлаштування.
Останнім часом все більше студентів ідуть працювати. Хтось хоче отримати досвід роботи за фахом, який дуже цінується у великих компаніях, комусь просто потрібні гроші; хтось починає працювати вже з першого курсу, хтось замислюється про роботу ближче до закінчення університету.
Поєднання навчання з роботою дозволяє студенту забезпечувати себе матеріально, допомагати батькам, сприяє розвитку відповідальності, самостійності та креативності, з'являється можливість професійного росту.

 

Читати 496 разів

Галерея зображень

{gallery}892{/gallery}

Меню

Архів новин

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308
Ви тут: Новини Майстер–клас для тих, хто мріє про успішну кар’єру