Версія для друку
Вівторок, 28 січня 2014 14:13

Шановні співробітники та партнери ЧДІЕУ!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Дозвольте поінформувати Вас про відкритий конкурс на здобуття Стипендій iменi Лейна Кiркланда у 2014/15 навчальному році, оголошеному Польсько-Американський Фонд Свободи i Фонд Освіта для демократії для кандидатів з України, Бiлорусiї, Росії, Молдови, Грузії, Вiрменiї, Азербайджану й Казахстану.
Кiнцевий термiн подання заявок —1 березня 2014 р.
Програма передбачає двосеместрове навчання у вищих навчальних закладах Польщі та дво-чотиритижневе професійне стажування у державних або приватних установах i органiзацiях.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 35 років (в обґрунтованих випадках — до 40), які володіють польською або англійською (за умови обрання кандидатами конкретних навчальних курсів, що читатимуться англійською; достатнім уважатиметься пасивне знання польської мови), з дворічним професійним досвідом: експерти, політики, працівники органів державної влади i самоврядування, підприємці, менеджери, лідери неурядових організацій, дiячі культури i громадські дiячi, викладачi вищих навчальних закладів, журналiсти. 
Галузі спецiалiзацiї: економіка і менеджмент; адміністрування/менеджмент (бiзнес, культура, охорона навколишнього середовища, охорона здоров’я); державне управління (органи державної влади i самоврядування); право; суспiльнi науки (соціальна психологія, соцiологiя); полiтологiя i мiжнароднi відносини; політика розвитку та гуманітарна допомога.
Детальна iнформацiя про Програму, вимоги до оформлення заявок на участь у конкурсі та процедура їх подання на сайті: www.kirkland.edu.pl

 

Читати 643 разів
Завантажити прикріплення: