Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
П'ятниця, 27 грудня 2013 13:28

Чернігівський державний інститут економіки і управління оголошує студентський ІІ Конкурс проектів «Бізнес-ініціатива» серед студентів ВУЗа ЧДІЕУ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З метою залучення студентів до підприємницької діяльності шляхом підтримки їх підприємницьких ініціатив Чернігівський державний інститут економіки і управління оголошує студентський ІІ Конкурс проектів «Бізнес-ініціатива» серед студентів ВУЗа ЧДІЕУ.

У конкурсі беруть участь студенти денної та заочної форм навчання, аспіранти, молоді вчені віком до 35 років. Учасники конкурсу можуть формувати команди чисельністю до 5 чоловік.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Конкурс проводиться у відкритій формі в 3 етапи.

Перший етап – інформаційно-організаційний, до 30 грудня 2013р.: Інформування студентів про конкурс, у т.ч.: розміщення інформації на офіційному інтернет-сайті http://www.geci.cn.ua/. Для реєстрації в якості учасника конкурсу студент оформляє заявку за встановленою формою і відправляє її в електронному вигляді на сайт конкурсу чи передає в Оргкомітет. Підтвердження про реєстрацію як учасника конкурсу надсилається студенту по електронній пошті на адресу, вказану ним у заявці (із зазначенням його реєстраційного номера), хоча цю процедуру можливо пропустити з погодженням Оргкомітету та при наявності готового бізнес проекту.
Другий етап – розробка бізнес-проектів, проводиться з 07 січня по 31 березня 2014 р. Учасники конкурсу представляють Організаторам, бізнес-проекти, оформлені відповідно до вимог, зазначених у розділі 12 Положення про Конкурс. Прийом бізнес-проектів здійснюється в електронному вигляді на сайті конкурсу, з поміткою «ІІ конкурс проектів «БІЗНЕС ІНІЦІАТИВА». Після закінчення вказаних термінів конкурсні роботи не приймаються, або як виключення за вказівкою Оргкомітету. По закінченні терміну прийому бізнес-проектів Експертна рада розглядає і оцінює бізнес-проекти учасників конкурсу за встановленими критеріями, привласнює бали у відповідності з методикою оцінки і розрахунку суми балів визначає переможців конкурсу. При рівній кількості набраних балів переможцем у відповідній номінації визнається учасник конкурсу, який направив заявку першим (за датою реєстрації заявки).
Третій етап – презентація найкращих бізнес-проектів, відбір і нагородження переможців та підведення підсумків конкурсу.
При оцінці проектів перевага віддаватиметься бізнес-проектам, відповідним наступним критеріям:
- повнота, необхідна і адекватна розв'язуваної задачі, ступінь деталізації, достатність даних;
- новизна і оригінальність ідеї проекту, чіткість постановки задачі бізнес-плану, логіка її викладу і обґрунтування, якість фінансово-економічних розрахунків;
- наочність, якість і достатність надання даних фінансового плану (розрахункові таблиці, графіки, діаграми);
- обґрунтованість оцінки ризиків, фінансової стійкості проекту, повнота опису застосованих методик і підходів.
- термін окупності та економічна ефективність проекту;
- наявність інвесторів і планована структура інвестицій;
- потенціал для збільшення робочих місць, подальшого можливого зростання бізнесу та перспективи розвитку асортименту продукції, споріднених товарів або послуг;
- конкурентоспроможність продукції для зовнішнього та внутрішнього ринку;
- суспільна значущість проектів претендентів.

Бізнес-проекти та заяви на участь у Конкурсі подаються до Чернігівського державного інституту економіки і управління за адресою: м. Чернігів, вул. Стрілецька, 1, каб. 214 тел. (093) 317-04-03, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 31 березня 2014 року.

 

Читати 1075 разів
Завантажити прикріплення:

Меню

Архів новин

« Вересень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308
Ви тут: Новини Чернігівський державний інститут економіки і управління оголошує студентський ІІ Конкурс проектів «Бізнес-ініціатива» серед студентів ВУЗа ЧДІЕУ