Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery PRO plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/816
П'ятниця, 13 грудня 2013 12:59

КРУГЛИЙ СТІЛ «ДЕРЖАВНА ПЕНІТЕНЦІАРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ, ЇЇ ЗАКОНОДАВЧЕ ПІДҐРУНТЯ»

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

На юридичному факультеті Чернігівського державного інституту економіки і управління 9 грудня 2013 року проведено круглий стіл «Державна пенітенціарна служба України, її законодавче підґрунтя». У круглому столі взяли участь науковці, викладачі, юристи-практики та студенти юридичного факультету ЧДІЕУ.
Із вступним словом виступила декан юридичного факультету ЧДІЕУ, к.ю.н., доц. С.О. Ніщимна, наголосивши на виключній актуальності теми круглого столу. Зокрема, декан звернула увагу на те, що при побудові правової держави в сучасних умовах невідкладним завданням органів законодавчої та виконавчої влади повинно стати приведення умов тримання засуджених у відповідності до прогресивних рекомендацій міжнародних інституцій, зокрема, в частині створення належних умов, як для виконання відповідних видів кримінальних покарань, так і для роботи персоналу.

До участі у семінарі був запрошений начальник кафедри спеціальних дисциплін Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України, полковник внутрішньої служби, к.ю.н. Звенигородський О.М., який виступив з тематичною доповіддю "Державна цільова програма реформування Державної кримінально-виконавчої служби України на 2013-2017 рр.". 
Учасники конференції обговорили доповіді, які супроводжувалися презентаціями студентів юридичного факультету ЧДІЕУ Валерії Ткаченко "Розвиток пенітенціарної системи за часів царизму", Світлани Заровної "Реформування кримінально-виконавчої системи України на етапах розвитку незалежної держави", Яни Глумової "Державна пенітенціарна служба України: етапи її становлення і формування", Анастасії Бивалькевич "Завдання, функції, права та повноваження ДПтС України", Катерини Валуйської "Державна пенітенціарна служба України в Чернігівській області: управління, заклади та установи", Наталії Шило "Умови відбування покарання у жіночих виправних колоніях", Володимира Пархоменка "Навчальні заклади ДПтС України".
З доповіддю "Європейський Кодекс етики працівників пенітенціарних установ" та заключним словом виступив старший викладач юридичного факультету ЧДІЕУ Ю.М. Богдан. Підсумувавши результати конференції, Ю.М.Богдан побажав усім учасникам округлого столу успіхів, натхнення, творчої наснаги як у практичній діяльності, так і на викладацькій ниві.

 

Читати 836 разів

Галерея зображень

{gallery}816{/gallery}
Детальніше в цій категорії: « Оголошення Очікувана подія! »

Меню

Архів новин

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308
Ви тут: Новини КРУГЛИЙ СТІЛ «ДЕРЖАВНА ПЕНІТЕНЦІАРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ, ЇЇ ЗАКОНОДАВЧЕ ПІДҐРУНТЯ»