Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery PRO plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/784
Субота, 23 листопада 2013 10:33

Міжкафедральний науково-практичний семінар «Філософський вимір управління: ґенеза і сучасність»

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

21 листопада 2013 р. на факультеті менеджменту Чернігівського державного інституту економіки і управління з нагоди святкування Всесвітнього Дня Філософії відбувся міжкафедральний науково-практичний семінар за участю викладачів кафедри гуманітарних дисциплін та кафедри менеджменту, а також студентів 1 курсу. Зі вступним словом до учасників семінару звернулася заступник декана факультету менеджменту доц. Кунденко А.В., яка підкреслила, що філософія, як інтелектуальна форма освоєння світу людиною, дає можливість студентам-менеджерам засвоїти унікальний досвід осмислення засадничих питань управління, а також формує навички творчого, критичного мислення, необхідного при вирішенні актуальних управлінських завдань.

В інтерактивній лекції доц. кафедри гуманітарних дисциплін Н.В. Шакун розглядалися світоглядно-філософські та теоретико-методологічні засади управління в умовах сучасного інформаційного суспільства. Досвід осмислення феномену управління вітчизняними та західноєвропейськими мислителями, а також його сучасні філософські стратегії висвітлили у своїх доповідях-презентаціях студенти першого курсу спеціальності «Менеджмент». Зокрема, багатовимірність філософії та її роль в житті особистості та фахівця розкрили К.Антонова, Н.Бровко, Л.Рева, М.Середа, К.Котенко. Ґенезі філософських поглядів на управління та особливостям прийняття управлінських рішень в контексті сучасної філософії були присвячені доповіді С.Горної, А.Сміян, А.Топал, Р.Скляра. У доповідях В.Дзюбан, М.Ковальової, Д.Сич йшлося про взаємозв’язок інформації і управління, а також про перспективи становлення інформаційного суспільства. В рамках заходу ст. викладач кафедри гуманітарних дисциплін О.В.Пономаренко провела тренінг на тему «Тайм-менеджмент: управління власним часом». Студенти, а також всі бажаючі мали змогу навчитись ефективно планувати власний час, зрозуміти свої справжні цілі і скласти план їх досягнення.
Спільна думка учасників семінару полягала в тому, що філософія дозволяє осмислити управління з точки зору граничних основ його виявлення в життєдіяльності людини, додає евристичності сучасним дослідженням з менеджменту, позначає основні цілі і цінності управління в сучасних умовах.

 

Читати 720 разів

Галерея зображень

{gallery}784{/gallery}

Меню

Архів новин

« Вересень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308
Ви тут: Новини Міжкафедральний науково-практичний семінар «Філософський вимір управління: ґенеза і сучасність»