Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery PRO plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/765
Середа, 13 листопада 2013 11:12

Урочисті збори з нагоди святкування Міжнародного дня студентів

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

12 листопада 2013 року в Чернігівському державному інституті економіки і управління відбулися урочисті збори з нагоди святкування Міжнародного дня студентів. На початку свята із вітальним словом до студентів звернувся перший проректор, к.е.н., доцент Юрій Володимирович Кирилюк, який висловив свої привітання та щирі побажання на адресу студентів та нагородив подякою за вагомий внесок у розвиток інституту  та з нагоди Міжнародного дня студентів Співака Олександра, студента інженерно-будівельного факультету. На святкування професійного свята студентів завітала заступник Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анна Анатоліївна Романова, яка привітала всіх студентів зі святом і побажала студентам бути гідними патріотами не тільки свого освітнього закладу, але й  міста. Також Анна Анатоліївна вручила почесну грамоту Чернігівської міської ради Кухарчук Ользі Миколаївні, а студенти Васько Роман і Стеченко Руслан отримали подяки Чернігівського міського голови за вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування.

Вже стало традицією кожного року в інституті проводити конкурс «Краща студентська группа ЧДІЕУ». Цього року перше місце в цій номінації зайняла группа ФК-102.
У рамках конкурсу «Кращий студент ЧДІЕУ» визначалися переможці у різних номінаціях.
У номінації Кращий студент-аналітик перемогла студентка IV курсу факультету природокористування і туризму Ткаченко Аліна.
Звання Кращого студента-спортсмена ЧДІЕУ отримав студент, призер багатьох спортивних змагань з легкої атлетики, футболу, кандидат в майстри спорту з біатлону студент IV курсу фінансово-економічного факультету Дудков Олександр.
У номінації «Кращий студент-медійник» отримав перемогу студент ІІІ курсу факультету менеджменту Васько Роман.
Кращим студентом-громадським діячем стала людина з активною життєвою позицією, що протягом минулого року брала участь у численних благодійних, просвітницьких та громадських проектах – студентка ІІІ курсу факультету менеджменту Литвин Ксенія.
Звання Кращого студента-науковця отримала учасниця численних науково-практичних конференцій та круглих столів, студентка IV курсу обліково-економічного факультету Фуголь Варвара.
Кращим студентом ЧДІЕіУ визнано студента, який є активним у всіх сферах життя факультету та інституту, має успіхи у навчанні і науковій роботі, стипендіата Президента України, майбутнього магістра з фінансів та кредиту Стеченко Руслана. Всі переможці отримали дипломи, кубки та подарунки.
Безперечно студенти Чернігівського державного інституту економіки і управління є одними з кращих студентів.
Вітаємо  з Міжнародним днем студентів!

 

Читати 1189 разів

Галерея зображень

{gallery}765{/gallery}

Меню

Архів новин

« Липень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308
Ви тут: Новини Урочисті збори з нагоди святкування Міжнародного дня студентів