Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery PRO plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/724
Четвер, 03 жовтня 2013 23:30

Зустріч досвіду та прогресу

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Студентський мер Роман Васько (студент Чернігівського державного інституту економіки і управління) та представники студентського магістрату зустрілись з чернігівським мером Олександром Соколовим у міськраді.
Повідомляє прес-секретар чернігівського міського голови Ірина Синельник.
Всеукраїнський проект «Студентська республіка» 15 років поспіль збирає й об’єднує найактивнішу молодь, у тому числі й на Чернігівщині.
Один із засновників "Студреспубліки" Олександр Щерба запропонував О.Соколову підтримувати молодіжні проекти, що сприяли б розвитку міста, були змістовними, а не тільки спрямованими на дозвілля. На його думку, в Чернігові є потреба створити молодіжний центр. Також він виступив із пропозицією залучити студентів інформаційних спеціальностей до створення, приміром, порталу комунальних проблем. Такий вже діє у Вінниці і є своєрідним зворотнім зв'язком між місцевою владою та громадою.

Студентський мер Роман Васько виступив перед міським головою і присутніми з презентацією стратегії розвитку Чернігова як європейського міста. Молодіжні пропозиції стосувалися не тільки підтримки молоді, дозвілля, а й порушували питання економічного розвитку обласного центру Чернігівщини, вирішення транспортних проблем. Зокрема студентським мером та магістратом було запропоновано ряд ініціатив для розвитку м.Чернігова , а саме: 
1. Формування мережі творчих установ.
2. Проектування яскравого публічного простору міста.
3. Спін-офф (побічний продукт) освітніх установ.
4. Розробка транспортної стратегії.
5. Розвиток економічних кластерів.
6. Створення центру підтримки бізнесу
7. Спрощення процедури отримання і надання послуг у різних сферах
8. Розробка стратегії розвитку м. Чернігова до 2030
Міський голова зауважив, що з інтересом ознайомився з молодіжними ініціативами. За його словами, молоді люди посилаються на європейський досвід, що особливо важливо у рамках євроінтеграційних процесів в Україні. Олександр Соколов підкреслив, що міська влада Чернігова і надалі підтримуватиме громадські молодіжні організації через традиційний конкурс міні-грантів. "Суму коштів, вважаю, збільшимо на наступний рік, але конкурсну систему змінювати не будемо", - сказав керівник Чернігова. Градоначальник міста пообіцяв студентам продовжити вже існуючу практику стажувань в управліннях і відділах Чернігівської міської ради.
Також хочеться зауважити, що студентський магістрат м. Чернігова склали переважно студенти Чернігівського державного інституту економіки і управління , що в сою чергу засвідчує їх високу громадську активність на міському та всеукраїнському рівні. До студентського магістрату увійшли такі студенти ЧДІЕУ, як:
1. Дяківський Артем (факультет менеджменту)
2. Седько Любов (факультет природокористування і туризму)
3. Співак Олександр (інженерно-будівельний факультет)
4. Сахно Катерина(факультет менеджменту)
5. Усик Марина(факультет менеджменту)

 

Читати 895 разів

Галерея зображень

{gallery}724{/gallery}

Меню

Архів новин

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308
Ви тут: Новини Зустріч досвіду та прогресу