Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery PRO plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/603
Понеділок, 03 червня 2013 22:32

Робочий візит науковців ЧДІЕУ до Республіки Білорусь

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 30 травня по 1 липня у м. Гомелі (Республіка Білорусь) у рамках проекту Міжнародного Вишеградського Фонду відбувся семінар «Європейський досвід розробки стратегій розвитку єврорегіонів». Проект реалізується за ініціативи Гомельської регіональної агенції з економічного розвитку під керівництвом Віктора Бурого. Міжнародний Вишеградський Фонд є міжнародною організацією, заснованою 9 червня 2000 року у Братиславі урядами країн Вишеградської четвірки (Чехія, Болгарія, Польща. Словаччина). Мета діяльності Фонду: сприяти розвитку співпраці між країнами Вишеградської четвірки та їх сусідами через підтримку спільних культурних, наукових та освітніх проектів, молодіжних обмінів, міжнародного партнерства, туризму.

До складу делегації Чернігівщини входили представники Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень, Державної бюджетної установи «Чернігівський регіональний центр з інвестицій та розвитку», а також провідних ВНЗ області. В роботі семінару взяла участь проректор з наукової та міжнародної діяльності ЧДІЕУ, д.е.н., професор Олена Іванівна Гонта, яка висвітила перспективи співпраці науково-освітніх та науково-дослідних установ прикордонних областей в рамках Єврорегіону «Дніпро» з метою концентрації зусиль науковців на вирішенні гострих соціально-економічних та екологічних проблем, спільних для України та Білорусі.
Під час перебування у Гомелі відбулося ряд зустрічей з науковцями Гомельського державного університету ім. Ф. Скорини, під час яких вирішувалися поточні питання реалізації договору про міжнародне співробітництво. Зокрема, напрями поглиблення подальшої співпраці у сфері організації наукової роботи обговорювалися з проректором з наукової роботи, д.т.н., професором Демиденком О.М.; проблеми підвищення якості підготовки студентів економічних спеціальностей, а також підвищення результативності спільних наукових досліджень у соціально-економічній сфері – з деканом економічного факультету, к.е.н., доцентом Костенком А.К., завідувачем кафедри економічної теорії і світової економіки, д.е.н., професором Сорвіровим Б.В., завідувачем кафедри фінансів, к.е.н., доцентом Башлаковою О.С.
Також відбулася зустріч з керівником Центру бізнес-освіти Білоруського торговельно-економічного університету споживчої кооперації, к.е.н., доцентом Трусевич І.В., під час якої досягнуто домовленості про підготовку спільного проекту формування інфраструктури сприяння підприємництву на базі ВНЗ.
Непересічне значення для становлення та успішного розвитку нової для регіон у спеціальності «Лісове та лісово-паркове господарство», яка відкрита на базі Чернігівського державного інституту економіки і управління, має укладення Договору про співробітництво ЧДІЕУ з Інститутом лісу НАН Республіки Білорусь (31 травня 2013 року). У підписанні Угоди та обговоренні напрямів співробітництва взяли участь проректор з наукової та міжнародної діяльності ЧДІЕУ, д.е.н., професор Гонта О.І. та завідувач кафедри природокористування та техногенної безпеки ЧДІЕУ, к.біолог. наук, доцент Корма О.М., з білоруської сторони -Директор Інституту лісу – Ковалевич О.І., завідувач лабораторією генетики і біотехнологій д.біолог.н. Падутов В.Є., Сироткіна Н.,М. та інші науковці поважної академічної науково-дослідної установи.
Слід зазначити, що Інститут лісу НАН Білорусі є визнаним у світі єдиним спеціалізованим науково-дослідним інститутом з наукового забезпечення лісової галузі. Основними напрямами його діяльності є: розробка технологій відтворення лісів на генетико-селекційній основі та збереження їх біорізноманіття; розробка методів підвищення продуктивності та екологічної стійкості лісів, раціонального багатоцільового використання лісових ресурсів, розробка способів реабілітації лісових земель, попередження й ліквідація лісових пожеж і їх наслідків і ведення лісового господарства на забруднених радіонуклідами територіях.

 

Читати 941 разів

Галерея зображень

{gallery}603{/gallery}

Меню

Архів новин

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308
Ви тут: Новини Робочий візит науковців ЧДІЕУ до Республіки Білорусь