• There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery PRO plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/599
Неділя, 26 травня 2013 22:34

ФІНАЛ ЧДІЕУ з міні футболу! «Менеджмент» - «ІБФ»- 6:0

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

24 травня 2013 року завершився турнір ЧДІЕУ з міні-футболу. До трійки лідерів увійшли команди фінансово-економічного факультету, інженерно-будівельного факультету і факультету менеджменту.
Вже в котрий раз незмінним переможцем і володарем перехідного кубку залишається збірна факультету менеджменту, яка з недосяжним рахунком перемогла у фіналі збірну інженерно-будівельного факультету.

Події матчу розвивалися досить швидко, вже на другій хвилині студентами факультету менеджменту було відкрито рахунок. Перший тайм пройшов без напруження і доволі передбачено, за 15 хв гри до воріт ІБФ потрапило 5 м’ячів. Другий тайм розпочався із запеклої боротьби, але рахунок не змінювався майже до останніх хвилин. Лише на останніх хвилинах гравцям команди менеджменту вдалося прорвати лінію оброни «інженерів» і забити останній гол. Остаточний рахунок на табло показав наступне: «Факультет менеджменту»- «Інженерно-будівельний факультет» - 6:0

Потрібно віддати належне командам – інтригуючі події на майданчику тримали в напрузі всіх присутніх, які спостерігали за грою.
За результатами турнірної таблиці трійка лідерів була такою:
1. Факультет менеджменту;
2. Інженерно-будівельний факультет;
3. Фінансово-економічний факультет;
4. Обліково-економічний факультет;
5/6 Юридичний факультет, факультет природокористування і туризму.

Не оминули увагою і кращих гравців турніру 2012/2013 року.
Кращий бомбардир: Пушок Дмитро (факультет менеджменту);
Кращий захисник: Цап Сергій (фінансово-економічний факультет);
Кращий воротар: Прокопець Євгеній (факультет менеджменту);
Кращий гравець: Рибцов Володимир (факультет менеджменту).

Після завершення гри відбулося офіційне закриття турніру та нагородження команд, в якому взяли участь всі факультети інституту. Нагороджував переможців перший проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Кирилюк Ю.В, який в свою чергу подякував за хорошу гру та вручив цінні призи та подарунки, після чого свої медалі приміряли фіналісти та володарі кубка.