Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery PRO plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/598
Неділя, 26 травня 2013 22:25

Європа очима студентів Чернігівщини або «Вчимося бути європейцями»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Як відомо, Україна – держава європейська. І справа навіть не в тому, що географічний центр Європи знаходиться в Україні, на Закарпатті. З Європою нас поєднують спільні цінності, однакове світосприйняття. Коли ми зможемо підняти у суспільстві рівень духовності і моральності, досягти європейських стандартів життя – вступ до ЄС стане суто формальною процедурою.
Саме з 18 квітня по 18 травня 2013 року в Чернігові проходив конкурс творчих робіт, приурочених Дню Європи в Україні під загальною назвою «Вчимося бути європейцями».

27 учасників різних вишів міста Чернігова змагалися у написанні кращого есе щодо проблем та перспектив євроінтеграції України.
Чернігівський державний інституту економіки і управління представляло 5 учасників –Катерина Мартиненко, Маргарита Омеляненко (фінансово-економічний факультет), Анна Кучеренко, Людмила Ніценко (факультет менеджменту), Катерина Перегуда (факультет правознавства), двоє з яких зайняли призові місця.

За результатами експертної комісії призові місця розподілилися так:
І місце -Тамара Коляда (ЧДТУ);
ІІ місце - Олексій Семібратов (ЧНПУ), Юлія Ковтун (ЧНПУ);
ІІІ місце - Катерина Мартиненко (ЧДІЕУ), Максим Тиндик (ЧДТУ)
Результати он-лайн голосування:
І місце - Сергій Мекшун (ЧНПУ);
ІІ місце - Людмила Ніценко (ЧДІЕУ);
ІІІ місце - Катерина Мартиненко (ЧДІЕУ)

Вітали і нагороджували переможців депутати Чернігівської міської ради, а також представники громадських організацій м. Чернігова, а саме:
Сергій Андрос – перший заступник Чернігівського міського голови, народний депутат України 5-го та 6-го скликання.
Олександр Шкурат – депутат Чернігівської міської ради, успішний підприємець.
Артем Стах – депутат Чернігівської міської ради, начальник комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста».
Дмитро Синенко – представник Чернігівської обласної громадської організації «Комітет виборців України».
Особливо хотілося б відмітити роботу нашої учасниці, студентки ЧДІЕУ Мартиненко Катерини, яка наголосила, що «майже за 22 роки незалежності українцям бракує головного – НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ. Ідея нейтралітету може нею стати і сприятиме єдності громадян. Таким чином, Україна збереже свою єдність, сувернітет та урівноважить вплив сусідніх держав, зумовлений специфічним геополітичним положенням. Нейтралітет аж ніяк не є тотожним поняттю ізоляція, оскільки наша держава зможе і надалі активно приймати участь у світових процесах. І лише з набуттям державою навичок самостійності, досягненням відповідного розвитку, можна було б розпочинати процес інтеграції до ЄС.
А до цього українцям належить пройти складний шлях, який за них не зможе пройти ніхто. Адже «Якщо хочеш змінити світ – почни з себе» – Махатма Ганді. Так і кожен громадянин України повинен усвідомити свою значущість та роль у побудові розвиненої та правової держави і власними вчинками та діями створити її.»
Вітаємо наших чарівних представниць з перемогою і бажаємо їм подальших творчих і життєвих успіхів. Знайте, ви - найкращі!

Васько Роман


 

Читати 791 разів

Галерея зображень

{gallery}598{/gallery}

Меню

Архів новин

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308
Ви тут: Новини Європа очима студентів Чернігівщини або «Вчимося бути європейцями»