Помилка
Повідомлення
Версія для друку
Неділя, 31 березня 2013 20:46

Стан та перспективи розвитку студентського самоврядування, м. Чернівці

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

27-28 березня на базі Буковинського державного медичного університету відбувся І Симпозіум «Стан та перспективи розвитку студентського самоврядування», присвячений проблемам студентського самоврядування, діяльності молодіжних наукових об’єднань, міжнародній та міжвузівській співпраці студентських наукових товариств ВНЗ, учасниками якого стали студенти з України та закордону. Представниками Чернігівського державного інституту економіки і управління стали студент 3-го курсу інженерно-будівельного факультету СПІВАК Олександр та студент 2-го курсу факультету менеджменту ВАСЬКО Роман.

У рамках симпозіуму відбулися лекції, тренінги, пленарні засідання з розвитку креативності, лідерських якостей та Форуму представників студентських наукових товариств вишів України з міжнародною участю.  
Перший день розпочався з психологічних тренінгів та лекцій провідних спеціалістів БДМУ, а саме: лекції «Стилі Лідерства» к.філософ.н, доцента, проректора з науково-педагогічної роботи та виховання Зорій Н.І , тренінгу з розвитку креативності «Подорож за межі шаблону , тренінг комунікативних здібностей «Стилі лідерства».
Другого дня розпочало свою роботу секційне засідання симпозіуму та представників студентських наукових товариств ВНЗ: Київського університету права НАН України, Буковинського державного медичного університету, Чернігівського державного інституту економіки та управління, Самаркандського державного медичного інституту. За основними напрямами роботи у сфері ефективних способів поширення інформації у соціальних мережах, волонтерства, академічній мобільності, нормативно-правовій базі студ. самоврядування, та вдосконалення різних аспектів сучасного розвитку студентства.
По закінченню симпозіуму всі учасники отримали всеукраїнський так і міжнародний досвід діяльності студентського самоврядування, нові знайомства, сертифікати, а головне –великий багаж знань.

 

Читати 838 разів

Галерея зображень

{gallery}536{/gallery}