Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery PRO plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/502
Четвер, 28 лютого 2013 23:50

V Зимова Студреспубліка

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 22 по 24 лютого 2013р. у монастирі Згромадження Сестер Пресвятої Родини, що у Прикарпатському Гошові, проходила найінтелектуальніша подія зими - «V Зимова Студреспубліка» на тему «Які кроки необхідно передбачити, щоб вийти з кризи та стати лідерами в передових трендах майбутнього».
Біля 50 учасників практично з усієї України намагалися розібратися в питаннях: що таке низхідний і висхідний тренди, які саме висхідні тренди можуть допомогли Україні та світу загалом вийти з кризи.


Представником Чернігівського студентства, а саме ЧДІЕУ, стала студентка обліково-економічного факультету Ярошенко Світлана. За словами самої Світлани знання які вона отримала на зимовій студреспубліці дають їй змогу мислити більш глобально і відкривають нові горизонти бачення студентських проблем але вже з іншої їх траєкторії. Головний висновок який я зробила, то це менше потрібно роздумувати, а більше робити, і роботу цю потрібно розпочинати з самого себе. Саморозвиток це є найбільшою панацеєю від всіх проблем.
Учасникам допомагали експерти, які оцінювали їхню роботу з позиції «Духа історії» – Сергій Дацюк та о. Антоній Рудий.
Цього року оргдіяльнісна гра виявилася дуже непростою. Учасники працювали над проблемними питаннями, аналізували сьогодення, мріяли та шукали навколо чого буде вирувати життя в майбутньому.
Зі слів експертів зимовї студреспубліки, сьогодні ситуація в світі набагато гірша, ніж ми собі уявляємо.Проблема не в тому, що світова еліта не здатна подолати тенденції нисхідного тренду. Проблема в тому, що молодь теж не готова до цієї роботи. Найбільший злочин західної споживацької цивілізації не в тому, що вона довели світ до кризи. Її найбільший злочин, що вона забрала майбутнє у своїх дітей, відучивши їх мислити і енергійно досягати цілей.
Масові молодіжні рухи втрачають свою ефективність через зниження кількості інтелектуалів. Єдина можливість вирости інтелектуалом сьогодні для молоді полягає у самоосвіті і в поверненні до практики особистісного навчання у Вчителя, оскільки офіційна освіта прямо і безпосередньо псує мислення.
Якщо раніше західна вища освіта виглядала більш привабливою, то не дивлячись на все ще високі стандарти, вона вже давно не формує інноваційне мислення і у європейців. Освіта пов’язана не тільки з обсягом знань. Повноцінна освіта можлива лише за наявності позитивної перспективи, яку виробляє еліта, і наявності пасіонарності, яку продукує соціальна система.

 

Читати 1007 разів

Галерея зображень

{gallery}502{/gallery}
Детальніше в цій категорії: « Урок мужності ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ »

Меню

Архів новин

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308
Ви тут: Новини V Зимова Студреспубліка