Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

ПРАКТИКА СТУДЕНТКИ ЧДІЕУ У НІМЕЧЧИНІ

Комісаренко Світлана
Дізнавшись, що відома туристична компанія TEZ TOUR запрошує студентів на роботу до Туреччини у сфері туристичного бізнесу і проводить відповідну співбесіду, я вирішила спробувати свої сили. Хоча конкурс був достатньо великий, я успішно пройшла співбесіду з представником компанії. Питання стосувались географії, історії, культури Туреччини. Довелося коротко розповісти про себе англійською мовою та перекласти декілька фраз, які могли б знадобитися під час роботи, хоча загалом співбесіда проводилася російською мовою. Деякі питання були психологічного характеру та пов’язані з проблемними ситуаціями, які могли виникнути під час роботи з туристами.
Після оформлення всіх необхідних документів та отримання візи я достроково склала екзаменаційну сесію та вирушила до чарівної країни Туреччини. Після різноманітних тренінгів, на яких нас навчали механізмам роботи в компанії, історії, культурі, географії Туреччини, почалася моя робота в мальовничому куточку під назвою Кемер. Саме в цьому туристичному регіоні на Середземноморському узбережжі і пройшли 5 місяців мого закордонного стажування. Працювала я трансферменом, тобто до моїх обов’язків входило зустрічати в аеропорту туристів та супровождувати їх до їхніх готелів, а по закінченні туру – назад до аеропорту, по дорозі надаючи їм необхідну інформацію про країну, до якої вони прилетіли, та про екскурсії, які пропонує компанія. Також супроводжувала деякі екскурсії, наприклад, до аквапарку, дельфінарію, екопарку тощо.
За час стажування у Туреччині я мала змогу познайомитися с культурою, звичаями, традиціями країни, адже компанія TEZ TOUR надавала можливість своїм співробітникам відвідати всі екскурсії, які пропонувалися гостям турфірми.
Робота в Туреччині дала мені можливість познайомитися з багатьма цікавими людьми, отримати досвід роботи в сфері туризму. Однозначно, я ніколи не пожалкую про цю поїздку. Дійсно, було чому повчитися у турків. Впевнена, що це дасть змогу успішно реалізувати себе в українському туристичному бізнесі.
Комісаренко Світлана
гр. Т-101

 

Читати 12879 разів
Завантажити прикріплення:

  • Фото (4916 Завантаження)

Меню

Архів новин

« Лютий 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308
Ви тут: Новини Міжнародні заходи ПРАКТИКА СТУДЕНТКИ ЧДІЕУ У НІМЕЧЧИНІ