Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery PRO plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/443
П'ятниця, 14 грудня 2012 10:53

Науковий семінар «Державна пенітенціарна служба України, її законодавче підґрунтя»

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

На юридичному факультеті Чернігівського державного інституту економіки та управління 12 грудня 2012 р. проведено науковий семінар «Державна пенітенціарна служба України, її законодавче підґрунтя». В семінарі прийняли участь науковці, викладачі та студенти юридичного факультету ЧДІЕУ.

Із привітанням на адресу учасників семінару та вступним словом виступила декан юридичного факультету ЧДІЕУ, к.ю.н., доц. С.О. Ніщимна. Зокрема, наголосила на тому, що при побудові правової держави в сучасних умовах невідкладним завданням органів законодавчої та виконавчої влади повинно стати приведення умов тримання засуджених у відповідність до прогресивних рекомендацій міжнародних інституцій, зокрема, в частині створення належних умов, як для виконання відповідних видів кримінальних покарань, так і для роботи персоналу. 
До участі у семінарі були запрошені викладачі циклу кримінально-правових дисциплін Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України: підполковник внутрішньої служби, к.ю.н. С.І. Халимон та підполковник внутрішньої служби, к.ю.н. С.В. Царюк, які виступили з тематичними доповідями ("Загальна характеристика Державної пенітенціарної служби України" та "Перспективи розвитку Державної пенітенціарної служби України (аналіз концепції)").
Учасники семінару обговорили наукові доповіді та повідомлення, що супроводжувалися презентаціями студентів юридичного факультету ЧДІЕУ Тетяни Базарної "Пенітенціарна служба: дореволюційний період", Аліни Кисловець "Пенітенціарна система за років Радянської влади", Аліни Зав’ялової "Перебудовчі процеси пенітенціарної системи незалежної України", Христини Горбатенко "Державна пенітенціарна служба України, як центральний орган виконавчої влади що спрямовується і координується Міністерством юстиції України", Дениса Мишка "Державна пенітенціарна служба України в Чернігівській області: структура, заклади та установи (історична, кримінально-правова та соціально-демографічна характеристика)".
З доповіддю "Новий Європейський Кодекс етики працівників пенітенціарних установ" та заключним словом виступив старший викладач кафедри цивільного, господарського та кримінального права юридичного факультету Ю.М. Богдан. Підсумувавши результати семінару побажав всім успіхів, натхнення, творчої наснаги як в практичній роботі, так і на викладацькій ниві.


 

Читати 1142 разів

Галерея зображень

{gallery}443{/gallery}

Меню

Архів новин

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308
Ви тут: Новини Науковий семінар «Державна пенітенціарна служба України, її законодавче підґрунтя»