Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery PRO plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/408
Четвер, 22 листопада 2012 11:43

Студенти ЧДІЕУ «розширюють горизонти…»

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Кожного року корабель під назвою «ЧДІЕУ» набирає нову команду першокурсників і відправляється разом з ними у незабутні мандри освітянськими просторами. Досвідчена команда професорсько-викладацького складу Чернігівського державного інституту економіки і управління вже 18 років поспіль впевнено веде первачків через бурхливий океан пар, заліків та іспитів до кінцевого пункту призначення – диплому спеціаліста або магістра з обраного фаху. А протягом цього п'ятирічного круїзу студенти наповнюються свіжим бризом нових знань та практичних навичок, набувають незабутні враження, вчаться долати рифи у вигляді сесій та не піддаватися зову «сирен», які так і намагаються збити з наміченого курсу.

І тому не випадково саме морською тематикою було наповнена феєрична шоу-програма «Розширюючи горизонти» в культурно-освітньому центрі ЧДІЕУ «Перемога». На цьому святі посвячували в студенти першокурсників фінансово-економічного факультету та факультету природокористування і туризму, які обрали для себе напрями «Фінанси і кредит», «Маркетинг», «Агрономія», «Туризм», «Лісове та садово-паркове господарство». Таке поєднання факультетів виявилося дуже вдалим, адже кожен фінансист мріє подорожувати, а кожен турист – мати гроші на подорожі. Підготовка до свята йшла легко та радісно: студради двух факультетів зійшлись у поглядах, а декани – Людмила Михайлівна Ремньова та Сергій Володимирович Мельников – були мудрими керівниками спільного креативного проекту.

Сцену КОЦ «Перемога» прикрасили, як корабель – із штурвалом, різнокольоровими гірляндами (бо ж на судні свято!), рятувальними кругами та рибацькою сіткою. Ведучими були безстрашний капітан Ігор Сташук, веселий юнга Богдан Феденко та «жінка на кораблі» голова студради інституту Ніна Новікова. А концертні номери давали можливість глядачам опинитись в Нью-Йорку (під вічну пісню Френка Сінатри «Нью-Йорк, Нью-Йорк»), на таємничому сході (захоплюючий східний танець у виконанні першокурсниці Чхаїдзе Вікторії), у Франції (під час ефектної постановки кабаре до однієї з пісень) та і в інших куточках світу.

Та найвдалішими і найвеселішими були мандри планетою КВК. Під бурхливі оплески свою майстерність та дотепні жарти презентували команди КВК «ШОК», «Культурні», «Незаміжні холостячки», «Мігуста». А родзинкою шоу-програми були неперевершені аматорські фільми КВК команди «ШОК». Особливо тепло глядачі зустрічали дебютні виступи першокурсників, які і співали, і танцювали, і жартували. А саме головне, вони були самими щасливими на цьому святі, адже воно було присвячено їм - першокурсникам, які зробили свій свідомий вибір на користь Чернігівського державного інституту економіки і управління.

Тож завітайте до нас наступного року, адже кожного разу ми стаємо ще краще!

Читати 868 разів

Галерея зображень

{gallery}408{/gallery}

Меню

Архів новин

« Березень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308
Ви тут: Новини Студенти ЧДІЕУ «розширюють горизонти…»