Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery PRO plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/407
Середа, 21 листопада 2012 14:46

Нагородження студентів

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

Як-то кажуть, студентом бути добре, от тільки навчання заважає. Студентські роки багато хто вважає найкращим періодом свого життя. Та це і не дивно. Безтурботне дитинство вже позаду, а попереду навчання, нові знайомства, нові враження, і повноцінне самостійне життя. Українським студентам пощастило, бо вони відзначають День студента два рази на рік. Один, збігається з Міжнародним, другий - Тетянин день, який прийнято святкувати в честь святої покровительки учнів 25 січня. Це дуже зручно, адже таким чином студенти можуть повеселитися напередодні сесії і відсвяткувати її закінчення.

Традиційно, з нагоди святкування Міжнародного дня студента у Чернігівському державному інституті економіки і управління відбулися Урочисті збори, на яких студентів вишу вітали з професійним святом та відзначали здобутки. Також були оголошені результати конкурсів «Краща студентська група ЧДІЕУ» та «Кращий студент ЧДІЕУ».

Найкращими студентськими групами за підсумками минулого навчального року було визнано зразу дві – МОАм-071 та ФК-091. Вони виявилися найкращими як у навчанні, так і в науковій та громадській діяльності. Кращий студент-спортсмен ЧДІЕУ – Дудков Олександр Юрійович, студент фінансово-економічного факультету, який є призером багатьох спортивних змагань з легкої атлетики, футболу, кандидат в майстри спорту з біатлону. Кращим студентом-аналітиком ЧДІЕУ визнано соціолога «Молодіжний інформаційний центр», екзит-поліста соціологічної компанії «Research & Branding Group» Седько Любов Валентинівну, студентку факультету природокористування і туризму.

Кращим студентом-громадським діячем ЧДІЕУ став Субботський Дмитро Ігоревич, студент інженерно-будівельно факультету, який є учасником багатьох волонтерських акцій, зокрема волонтером Євро-2012. Звання Кращого студента-медійника ЧДІЕУ отримав студент інженерно-будівельного факультету Біб Роман Віталійович, здобутки якого у сфері медіа мають міжнародний рівень. У номінації «Кращий студент-науковець ЧДІЕУ» перемогу отримала Мартиненко Катерина Василівна, студентка фінансово-економічного факультету, Голова студентського наукового товариства ЧДІЕУ.

Ну, а Кращим студентом ЧДІЕУ за комплексною характеристикою стала Книр Лілія Григорівна, студентка інженерно-будівельного факультету, яка буде представляти наш інститут на обласному етапі конкурсу «Кращий студент України». Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів, перемог та визнань!

Читати 1202 разів

Галерея зображень

{gallery}407{/gallery}

Меню

Архів новин

« Березень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308
Ви тут: Новини Нагородження студентів