Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery PRO plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/395
П'ятниця, 16 листопада 2012 17:10

Літературна зустріч

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Зустрічі з майстрами слова у ЧДІЕУ вже стали доброю традицією. Цього разу знайомство з поетами, прозаїками Володимиром Шовкошитним та Станіславом Бондаренком відбулося 14 листопада у залі засідань Вченої ради, куди завітали студенти, викладачі та співробітники інституту. Те, що гості зі столиці – люди неабиякого таланту, широкого світогляду і дуже неординарні особистості, відчулося з першої ж хвилини спілкування. Володимир Федорович відомий як автор низки збірок поезії, прози, публіцистики, наукових

статей, кіносценаріїв, є заступником Голови Спілки письменників України, громадсько-політичним діячем, головою Координаційної Ради міжнародної організації «Союз Чорнобиль». Він створив і очолює видавництво «Український пріоритет», яке, за словами самого Володимира Шовкошитного, існує, перш за все, задля авторів та читачів. Володимир Федорович розповів про свою літературну творчість, презентував романи “Хресна путь”, “Мерехтіння зникань”, новий роман-дилогію «Кров свята», поетичну збірку “Торкнутися небес”.
Сучасний поет, письменник, журналіст, заступник головного редактора газети Національної спілки письменників "Літературна Україна" – це все про Станіслава Бондаренка. Його перу належать півтора десятка книг, тисячі статей, інтерв’ю з літературними класиками. Його розповіді про зустрічі з Расулом Гамзатовим, Робертом Рождественським, Андрієм Вознесенським, Беллою Ахмадуліною, Ліною Костенко, Людмилою Гурченко та іншими визначними постатями вітчизняної культури вразили присутніх. Автор представив свою книгу „Нічна розмова з Європою”, яка видана двома мовами: українською та англійською.
Звучали поетичні рядки, сповнені патріотизму, роздуми про нашу історію та національну ідею перепліталися з теплими спогадами про зустрічі з відомими людьми. Жартівливий конкурс на відгадування загадок, у якому із задоволенням взяли участь студенти, влаштував Станіслав Бондаренко. Переможниця отримала у подарунок книгу з його автографом.
Мудра порада-побажання від В. Шовкошитного студентам - майбутнім економістам, завершила зустріч: пам’ятати, що гроші – це лише засіб досягнення мети, а також пишатися тим, що ми є українці, мріяти про кращу долю для своєї країни, бо мрії обов’язково здійснюються.

Читати 1045 разів

Галерея зображень

{gallery}395{/gallery}

Меню

Архів новин

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308
Ви тут: Новини Літературна зустріч