Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
П'ятниця, 31 серпня 2012 16:02

ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вітаємо Вас зі вступом до Чернігівського державного інституту економіки і управління (ЧДІЕУ)!
Ви зробили правильний вибір на користь найкращого економічного вищого навчального закладу Чернігівського регіону. Поряд з поглибленими теоретичними знаннями і професійними навичками Ви отримаєте реальні можливості творчої та наукової самореалізації, знайдете нових друзів та однодумців. Навчання в інституті організовано на основі широкого використання сучасних методів, підходів та інструментів викладання. ЧДІЕУ має розгалужену матеріально-технічну базу, яка постійно розширюється. Професорсько-викладацький склад ефективно використовує інтерактивні форми навчання та інформаційно-комунікативні технології у викладанні дисциплін. На службі студентської навчально-наукової діяльності стоїть бібліотека ЧДІЕУ, яка, окрім традиційної діяльності, регулярно проводить виставки та презентації тематичної літератури, Дні інформації та Дні кафедр, зустрічі з видатними особистостями, митцями.

ЧДІЕУ забезпечить Вас низкою можливостей творчої самореалізації та саморозвитку. В інституті плідно діє Студентське наукове товариство, Рада молодих вчених, аспірантура. Наші студенти є учасниками та переможцями всеукраїнських конкурсів і олімпіад, роблять цікаві та змістовні доповіді на міжвузівських, всеукраїнських, міжнародних конференціях, у тому числі й за кордоном. В інституті щороку проводиться Міжнародна студентська науково-практична конференція «Юність науки», до якої залучаються студенти низки вітчизняних та іноземних ВНЗ. Студенти технічних спеціальностей пед. Науковим разом з професорами і доцентами інституту є співавторами патентів. 
Регулярно проводяться КВК, тижні факультетів, конкурси «Краща академічна група», фестиваль-конкурс талановитої молоді «Зоряна дорога», численні спортивні змагання у різних номінаціях. На постійних засадах студенти представляють наш інститут у Чернігівській обласній студентській раді, Національному студентському союзі, конкурсі «Кращий студент України» та багато інших заходів. Студенти задіяні у благодійній діяльності, зокрема, у благодійних волонтерських акціях «Подаруй дитині казку», «Крок до сімейного життя», «Від серця до серця», День донора.
ЧДІЕУ активно розвиває міжнародну діяльність. Нині укладено 14 міжнародних угод про співробітництво. Студенти інституту щороку проходять практику за кордоном: у Німеччині, Греції, Польщі та ін. країнах. Окрім того, Ви матимете можливість навчання у латвійському ВНЗ Інститут менеджменту інформаційних систем за магістерськими програмами та отримання диплому європейського зразка за пільговими умовами оплати навчання.
Вкотре вітаємо Вас зі вступом і бажаємо міцного здоров’я, великого творчого натхнення, суттєвих успіхів у навчанні, самореалізації та науковій діяльності!

Ректор ЧДІЕУ,
д.е.н., проф. Каленюк Ірина Сергіївна


 

Читати 1175 разів

Меню

Архів новин

« Вересень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308
Ви тут: Новини ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!