Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Список грантів і стипендіальних програм

 

Фонд Освіта для Демократії - Education for Democracy Foundation, Warsaw
http://www.edudemo.org.pl/
Сайт висвітлює діяльність польської неурядової організації, зокрема подано інформацію про організацію, її програми, партнерів, публікації з проблем громадянського суспільства, а також фотогалерею.

Програма "Зміни в Регіоні" - РІТА ("Region Transition")
http://www.edudemo.org.pl/rita
Сайт Програми "Зміни в Регіоні" - РІТА ("Region Transition"), що є заходом Польсько-Американського Фонду Свободи і реалізується Фондом "Освіта для Демократії".

Проект "Сеть гражданского взаимодействия в Украине (UCAN)"
http://ucan-isc.org.ua/ukr/
Гражданское общество в Украние, международное развитие, конфренции, семинары, гранты, информационные ресурсы, защита прав, финансовый менеджмент, инновации, практика адвокаси.

Програма академічних обмінів ім. Фулбрайта
http://www.fulbright.org.ua
Заснована у 1946 році, Програма ім. Фулбрайта є флагманом усіх міжнародних програм наукових обмінів, які здійснюються за підтримки уряду США. В Україні Програма існує з 1992 року. Її мета – зміцнювати взаєморозуміння між народами Сполучених Штатів та інших країн через сприяння обмінам науковцями та дослідниками.

Корпус миру в Україні
http://www.pcukraine.org
Новини стосовно розвитку бізнесу, посилання і ресурси, зібрані волонтерами Корпусу миру США в Україні. Перелік джерел комерційної освіти наприклад, стосовно ділової англійської, написання бізнес-планів, фінансової та інвестиційної діяльності, обслуговування клієнтів, навчальні плани з бізнесу та дистанційного навчання).

Німецька служба академічних обмінів - офіс у Києві
http://kiev.daad.de/ua/index.html
Інформування та консультація про систему вищої освіти у ФРН, про можливості навчання у ФРН та отримання стипендії.

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX)
http://www.irex.kiev.ua/
Розділи вебсайту:Місія IREX, Програми в Україні, Регіональна мережа, Співробітники, Посилання на партнерські організації, Публікації IREX.

Каунтерпарт Інтернешнл
http://www.counterpart.org.ua/
Наша організація: Історія та досягнення, Наш колектив, Контакти), Наша робота (Отримувачі допомоги, Як отримати допомогу, спонсори), Проекти (Організації-партнери), Додаткова інформація (Законодавство, Корисні посилання). Веб-сайт пропонує інформацію на українській, англійській та російській мовах.

Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США)
http://www.usaid.kiev.ua/
Веб-сайт AMP CША містить інформацію про діяльність, спеціальні ініціативи, досягнення організації, найпоширеніші запитання стосовно роботи Агентства. Цікавими розділами є календар подій, бібліотека та колекція посилань на офіційні веб-сайти міжнародних та регіональних організацій.

Представництво ООН в Україні
http://www.un.kiev.ua
Проекти, програми, ресурси та документи агенств ООН, що працюють в Україні: ВОЗ, МАГАТЕ, МВФ, ПРООН, Світовий Банк, Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців, Фонд Народонаселення ООН, Програму ОООН-СНІД, Дитячий Фонд ООН.

Міжнародний Фонд "Відродження"
http://www.irf.kiev.ua
Міжнародний фонд "Відродження" фінансує проекти в галузі освіти, культури, видавничій та інформаційній сферах, охорони здоров'я, соціальній сфері.

Українский Фонд миру та гуманізму
http://fondmiraua.ukrbiz.net/
Розвиток громадянського суспільства, консолідації його членів, незалежно від їх політичних поглядів, приналежності до тієї чи іншої гілки влади чи релігіозної конфесії

Фонд підтримки прогресивних реформ
http://fppr.org.ua/o_fonde_2.htm
Пріорітетними напрямками для Фонда є: - концептуальна програма національного розвитку України, організація семінарів та конференцій по актуальних проблемах українського суспільства, видавнича діяльність, підтримка мистецтва, участь у виборах.

Швейцарський культурний фонд "ПроГельвеція-Україна"
http://www.pro-helvetia.kiev.ua
Головною метою фундації є розвиток сучасного мистецтва та сприяння культурній співпраці різних регіонів Швейцарії, з урахуванням їх мовних особливостей.

Фонд "Євразія"
http://www.eurasia.kiev.ua/
Київське регіональне відділення Фонду Євразія за сприяння представництв у Білорусі та Молдові спрямовує свою діяльність на підтримку місцевих організацій, що працюють у сфері розвитку приватного підприємництва, реформування в області державного управління і політики органів місцевого самоврядування, сприяння розвитку громадянського суспільства.

Британська Рада
http://www.britishcouncil.org.ua
Інформаційний сайт Британської Ради в Україні. Можливість навчання у Великій Британії, наукові програми, програми, пов'язані з мистецтвом та суспільством.

Онлайнова база даних про підтримані проекти Міжнародного Фонду "Відродження"
http://www.irf.kiev.ua/ua/projects/eval
База даних дозволяє будь-якій людині у будь-якій частині світу, отримати загальні відомості про кількість проектів, підтриманих МФВ, назви проектів, імена відповідальних за них осіб та суми наданих коштів.

Довідник проектів Sida
http://www.sida.se/
Довідник проектів, які фінансуються Шведським Агентством міжнародного розвитку у Центральній та Східній Європі, починаючи з 2003 року. Пошук здійснюється за такими критеріями: країна-реципієнт, напрямок діяльності, донорське агентство (Sida, Шведський Інститут, Міністерство Іноземних справ Швеції).

База даних грантів Фонду Чарльза Стюарта Мотта
http://www.mott.org/grants.asp
Відкрита база даних з фінансування грантів Фонду з 1993 року. Пошук здійснюється за одним або декількома показниками: назва організації, місцезнаходження, програмна сфера діяльності, період фінансування, тематика отриманого гранту, розмір фінансування та територія дії проекту.

Фонди та програми фінансування у галузі культури та мистецтва
http://www.kultura.org.ua/

Посилання на основні фонди та програми фінансування Східної та Центральної Європи.

База даних грантів Фонду "Євразія"
http://www.eurasia.org/search.html
База даних містить інформацію про понад 5,000 грантів наданих Фондом Євразія Новим Незалежним Державам, з 1993 року. Пошук здійснюється за місцезнаходженням грантоотримувача, тематикою проектів та напрямком діяльності організації. Опція розширеного пошуку.

Донори Он-лайн
http://www.fundersonline.org/
Пошук фінансансування організацій, які опікуються питаннями філантропії в Європі.Пошук за регіоном, назвою організації та категоріями. Анонси подій філантропів: події, проекти, конкурси, вакансії, тощо.

Довідник з фінансування екологічних НУО Центральної та Східної Європи
http://www.rec.org/
Інформація про 164 донорські організації та інші джерела фінансування екологічних ініціатив 15 країн Центральної та Східної Європи та деяких Нових Незалежних Держав.

 

Читати 14067 разів

Меню

Архів новин

« Вересень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308