Помилка
Повідомлення
Версія для друку

Роль профкому в інституті

Якщо ти є членом студентського профспілкового комітету ЧДІЕіУ, ти можеш розраховувати на:
- отримання матеріальної допомоги;
- пільги при поселенні в гуртожиток;
- пільгове оздоровлення;
- участь в екскурсійних турах зі знижкою;
- безкоштовні квитки або квитки зі знижкою на вистави, концерти, тощо.
Голова студентського профспілкового комітету ЧДІЕіУ – Мельник Ольга Євгенівна, 1-201, тел.: 679-953
Скарбник студентського профспілкового комітету ЧДІЕіУ – Кухарчук Ольга Миколаївна, 2-111, тел: 93-83-86
З метою поліпшення умов проживання Профком студентів ЧДІЕіУ щорічно проводить конкурс на кращу кімнату в гуртожитку. Протягом декількох днів конкурсна комісія, що складається з представників студпрофкому, працює на території гуртожитків та обирає кращі кімнати. Результати оголошуються на зустрічі керівництва інституту зі студентами, що проживають в гуртожитках. Усі переможці отримують корисні та цінні подарунки від студпрофкому ЧДІЕіУ.
Щороку студентські сім'ї, що мають дітей отримують солодкі подарунки до Нового року.
Також студпрофком ЧДІЕіУ, у рамках оздоровлення студентів, пропонує різноманітні види літнього та зимового відпочинку. Члени студпрофкому ЧДІЕіУ мають можливість безкоштовного проїзду! За детальнішою інформацією звертатися до каб. 2-111.
За сприяння студентського профспілкового комітету ЧДІЕіУ студенти інституту активно беруть участь у різноманітних міських, обласних та всеукраїнських заходах, таких як:
- конкурс «Кращий студент України»;
- всеукраїнський мультифестиваль «Студентська республіка»;
- конкурс талановитої студентської молоді «СтудГоллівуд»;
- міські конкурси краси «Miss University» та «Mister University»;
- обласний та всеукраїнський етапи конкурсу краси «Перша Леді».
Також за сприяння студентського профспілкового комітету ЧДІЕіУ проводяться різноманітні розважальні, культурно-масові та спортивні заходи на рівні інституту, факультетів:
- спортивне свято «Мала Олімпіада ЧДІЕіУ» до Дня народження інституту;
- конкурси «Краща студентська група ЧДІЕіУ» та «Кращий студент ЧДІЕіУ»;
- шоу-програми факультетів: Студентський Оскар, Розширюючи горизонти, Республіка Бєлова, Strela TV, ART CAFE, Сватання на Бєлова;
- шоу-конкурси «Міс інституту» та «Містер інституту»;
- кубок КВК «Студентська весна»;
- кубок з волейболу та міні-футболу;
- кубок з боулінгу тощо.
Студентська рада та студпрофком ЧДІЕіУ проводять акції по збору коштів для важко хворих студентів. Щороку студенти інституту беруть активну участь у всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця». На юридичному факультеті Студентської соціальною службою щороку проводиться благодійний вечір «Крок до сімейного життя». На інженерно-будівельному факультеті до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом проводиться вже традиційний захід – День донора. На факультеті природокористування і туризму проведено ініціативну благодійну акцію «Подаруй дитині посмішку».
Студентський профспілковий комітет ЧДІЕіУ приділяє значну увагу пропаганді здорового способу життя серед студентства. Спільно з Клінікою дружньою до молоді проведено ряд інтерактивних лекцій, бесід та заходів для студентів інституту на тему здорового способу життя молоді та профілактики захворювань на ВІЛ/СНІД. Такі виховні лекції пройшли на факультетах інституту та у студентських гуртожитках.

 

Читати 12995 разів

Галерея зображень

{gallery}220{/gallery}