Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Про ННІ Управління та Адміністрування
Вівторок, 06 березня 2018 11:34

Зі святом!

22 лютого  2018 року, в День Героїв Небесної Сотні, студенти ННІ управління та адміністрування завітали  до «Обласного молодіжного центру» Чернігівської обласної ради.

Про подвиги Героїв Революції Гідності згадали за допомогою фотовиставок робіт Віктора Кошмала «Чернігівський майдан» та Маріанни Харді «Революція гідності – в серці подій».

Герої не вмирають!!!

Будьмо свідомими, відповідальними громадянами заради кращого майбутнього України!

14 грудня 2017 року в Національному університеті біоресурсів та природокористування України відбулось нагородження переможців освітнього проекту "Агро 2018" (від благодійного Фонду Бориса Колесникова).

Проект "Агро 2018" тривав 1 місяць і проходив в два етапи. В першому турі 1500 учасників із 20-ти провідних аграрних ВНЗ України написали мотиваційні ессе. У фіналі, який відбувся 13 грудня, 78 конкурсантів захистили власні проекти перед експертним журі. Серед фіналістів були і наші студенти спеціальностей "Агрономія" та "Лісове господарство": Катерина Ковальова, Денис Махов, Антон Лисенко, Ігор Шевченко. Переможцями стали лише 30 студентів з усієї України. В тому числі і наш студент 3-го курсу Шевченко Ігор.

В лютому 2018 року він відвідає виставку Fieragricola 2018 у Вероні (Італія). Це чудова нагода побачити новітні технології в аграрному секторі, зокрема сільськогосподарську техніку, засоби захисту рослин, добрива, технології рослинництва та селекцїї тощо.

Ми ще раз довели, що в Чернігівському національному технологічному Університеті навчаються дуже талоновиті студенти.

Середа, 06 грудня 2017 09:04

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Збірну команду студентів факультету життєдіяльності, природокористування і туризму Справцева Миколу, Горобей Руслана та Мурай Альону за зайняте І місце в спартакіаді ЧНТУ з настільного тенісу. Бажаємо переможцям бадьорості та нових цікавих змагань і «золотих» перемог!

21 листопада 2017 року в Чернігівському національному технологічному університеті стартував ІІ Міжнародний Бізнес-форум «ОСВІТА – СУЧАСНИЙ БІЗНЕС: СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО».

Мета заходу: ознайомлення зі здобутками й напрацюваннями кафедр університету, підбір молодих спеціалістів на існуючі вакансії; підтримання існуючих, а також налагодження нових ділових контактів і стійких партнерських відносин із присутніми на Бізнес-форумі підприємствами, установами і організаціями, представлення власних розробок і напрацювань, рекламування власного бізнес-продукту; сприяння працевлаштуванню, допомога у пошуку місця проходження стажування та практики.

Першого листопада студенти кафедри аграрних технологій та лісового господарства побували у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», де відвідали міжнародну експозицію світових компаній та потужний бізнес-форум, побудований на передовому досвіді агровиробників, ресурсних компаній та наукових установ України.

Студенти отримали чимало корисної інформації з перших уст – від науковців та бізнес-партнерів виставки. Студентів, зокрема, зацікавили такі експозиції, як техніка та обладнання, біологічні препарати, альтернативна енергетика, селекція і насінництво. Додому вони привезли не лише багато тематичних матеріалів, проспектів та буклетів, а також і позитивні враження і емоції, синергія яких дозволить ширше поглянути на обрані студентами майбутні професії.

31 жовтня 2017 року Народний депутат України, к.е.н., доцент кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики Романова Анна Анатоліївна інформувала про нові тенденції у сфері туристичного маркетингу.

На зустрічі жваво аналізували складові туристичного продукту: трансфери, екскурсійні послуги, сферу харчування, можливості ночівлі, страхування, розваги, шопінг, фотосесії, СПА та сувеніри.

Незаперечною умовою успіху в туристичній сфері виступає аналіз ринку в’їзних туристів: опитування, даних мобільних операторів та власників готелей. Проаналізувавши дані проведених ринкових досліджень переходимо до розробки туристичного продукту під конкретну цільову аудиторію і саме для неї організовуємо рекламну кампанію, перед усім у соціальних мережах.

 

Студенти 4 курсу групи МРт-161 Гордієнко Лілія, Демиденко Кароліна, Кузьменко Сергій, Лойченко Микола та Омельченко Ігорь поділились зі студентами-маркетологами факультету життєдіяльності природокористування і туризму ННІ управління та адміністрування ЧНТУ інформацією щодо проходження практики-стажування у закладах відпочинку Республіки Болгарії та Туреччини протягом курортного сезону 2017 року.

Дівчата стажувалися в Болгарії по програмі «Хотеліанська Ліга». Перші два місяці були проведені в готелі «Морські Дюни», в якому розташований дитячий табір «Начало». Наступні півмісяця –у готелі «TUI Family Life». Під час стажування Кароліна та Лілія здобули  професійні знання та навички щодо маркетингової діяльності в туристичній сфері, отримали посвідчення європейського зразка про набуття кваліфікації офіціанта-бармена та багато позитивних емоцій та вражень.

 

12 жовтня 2017 року студенти факультету життєдіяльності, природокористування і туризму спеціальності «Агрономія», «Лісове та садово-паркове господарство» на чолі з викладачами кафедри аграрних технологій та лісового господарства відвідали АПВ «Прогрес» - філіал «Інституту сільськогосподарської мікробіології та  агропромислового виробництва НААН» в с. Прогрес Чернігівської обл.

Екскурсія організована з метою наочного ознайомлення студентів з лізиметрами (одним з методів агрохімічного дослідження). Лізиметричні дослідження дозволяють вивчати роль атмосферних опадів в трансформації ґрунтових компонентів і живленні рослин (динаміку вимивання мінеральних солей з ґрунту, включаючи компоненти мінеральних добрив).

Сторінка 1 з 18

Меню

Архів новин

« Травень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Управління та Адміністрування створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-16-51
  • Tел.приймальної комісії: ( +380 0462) 95-21-14
Ви тут: Загальна інформація Про ННІ Управління та Адміністрування