Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Четвер, 23 травня 2013 13:22

Юридична освіта – завжди престижно! Gorod.cn.ua 23 Мая 2013

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Інтернет видання Gorod.cn.ua

АКТУАЛЬНО У всі часи професія юриста була однією із елітних і найпрестижніших. Уявити собі сучасне життя без юристів просто неможливо. Саме вони допомагають нам розібратися в тонкощах правових процедур. Професія юриста – це, перш за все, величезний рівень відповідальності. У руках фахівця знаходяться долі людей, підприємств і навіть держав. І, не дивлячись на те, що з кожним роком число абітурієнтів, що бажають здобути цю професію, стає все більше, кваліфікованих і професіональних співробітників на ринку праці не вистачає. 
Тому діяльність Чернігівського державного інституту економіки і управління, а саме юридичного факультету спрямована на підвищення якості отримання юридичної освіти в регіоні.

Підвищення якості юридичної освіти пов’язано з її орієнтацією на попит з боку найдинамічніших галузей господарського комплексу, соціальної і культурної сфер життєдіяльності суспільства, формування інноваційних форм і рівнів юридичної освіти, підготовкою фахівців-юристів на основі корекції змісту і характеру юридичної освіти, орієнтацією на потреби соціально-економічного розвитку.
Юридичний факультет ЧДІЕУ був створений 6 вересня 2000 року на базі Чернігівського навчального центру Київського національного економічного університету. Очолює факультет к.ю.н., доцент Ніщимна Світлана Олексіївна. Професорсько-викладацький склад факультету налічує 55 осіб: 4 доктори наук (професори), 24 кандидати наук (доценти) та 27 викладачів.

Факультет здійснює підготовку фахівців за двома напрямами: Правознавство і Соціальна робота.
Випускники спеціальності «Правознавство» отримують повну вищу юридичну освіту і підготовлені до роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування, прокуратури, суду, правоохоронних органах, установах юстиції, на підприємствах і в організаціях різних форм власності та галузевої належності на посадах юрисконсульта, помічника судді, нотаріуса, адвоката, службовця державної виконавчої служби, податкової і митної служби, спеціалістів державної фінансової інспекції, службовців органів внутрішніх справ, служби безпеки тощо.
Випускники спеціальності «Соціальна робота» отримують повну вищу освіту і можуть працювати у сферах державного управління, інформації, освіти, соціального забезпечення, охорони здоров’я, правоохоронній та інших сферах соціальної діяльності тощо.

Знання, які одержують студенти на юридичному факультеті Чернігівського державного інституту економіки і управління, забезпечують їх належною теоретичною базою та формують у майбутніх юристів та соціальних працівників основи професійної правосвідомості, розвивають інтелектуальні здібності та високий рівень правової культури.
На базі юридичного факультету щорічно проводяться міжнародні, всеукраїнські, регіональні науково-практичні конференції та семінари, круглі столи за участю провідних спеціалістів теоретиків та практиків юридичної та соціальної сфери.

У рамках Всеукраїнського проекту «Тиждень права» на факультеті відбулися такі заходи:
Студентська науково-практична конференція «Право Європейського Союзу як комплексна правова система інтеграційного об’єднання»;
Круглі столи: «Правомірна і протиправна поведінка», «Новели трудового законодавства», «Проблеми і перспективи розвитку місцевого самоврядування в Україні»;
Науковий семінар: «Державна пенітенціарна служба України, її законодавче підґрунтя» тощо.

На факультеті активно діє Студентська соціальна служба, яка є спеціалізованим формуванням Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Робота служби започаткована на принципах анонімності, конфіденційності, безкоштовності, доступності та доброзичливості. Щорічно на базі ЧДІЕУ проходить благодійний вечір відпочинку «Крок до сімейного життя», який проводиться спільно із студентськими соціальними службами Чернігівського державного інституту економіки і управління, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка та Чернігівського державного технологічного університету.

Серед основних напрямів діяльності Студентської служби є:
• освітньо-профілактична робота
• адаптація першокурсників
• волонтерська та інформаційна діяльність
• тренінгові робота в напрямку формування просоціальної поведінки в молодіжному середовищі, стимулювання до самостійного усвідомлення вибору активної життєвої позиції
• формування принципів здорового способу життя.

Уже традиційними на факультеті стали зустрічі студентства із відомими людьми: Андрієм Куликовим, братами Капрановими, Оксаною Забужко, сестрами Тельнюк, Тетяною Пакалюк, Олегом Короташем.

Питання до студентів юридичного факультету ЧДІЕУ. Які події Вам більше всього запам’яталися в цьому навчальному році?

Відповідає студентка четвертого курсу напряму підготовки «Соціальна робота» Євгенія Приймак:

«Пам’ятним залишилось Свято вишиванки, яке відбулося на факультеті до свята Дня української писемності та мови. Студентство з радістю відгукнулося на ідею кафедри українознавства відродити традиції та популярність українського національного одягу. Незабутнім стало враження, коли студенти разом із викладачами вбралися у вишивані сорочки, а яскраві кольори, квітчасті узори, ще раз засвідчили силу краси, створили піднесену атмосферу радості і гордості за свій народ. До свята був проведений конкурс стіннівок: «Я – українець! Мова моя – українська!», що вирізнявся креативністю, барвистістю, поетичністю».

На це ж саме питання відповідає відмінник навчання, студент другого курсу напряму підготовки «Правознавство» Денис Мишко: 
«Скажу, що мені взагалі подобається все, що відбувається на юридичному факультеті. Навчатися цікаво, подобається ставлення викладачів до студентів, у нас дружній колектив. Крім цього, у нас дуже цікаво проходять усі позанавчальні заходи. Але більше всього запам’яталось «Імпровізоване судове засідання», яке проводили студенти третього курсу. Відчуття було таким, що ми всі дійсно опинилися в залі суду, і все що там відбувалось було схожим не на театральну постановку, а на професійне судове засідання».

Результатом наполегливої праці професорсько-викладацького складу факультету стало успішне працевлаштування його випускників. Випускники і нинішнє покоління студентів – головне досягнення юридичного факультету за роки його функціонування. Кращі випускники факультету продовжують навчання, захищають кандидатські дисертації, реалізують себе у громадсько-політичній та державній діяльності, займають високі державні посади, наприклад:
Мельниченко Алла Олександрівна – прокурор Прокуратури м. Чернігова (випуск 2003 р.).
Ісаков Денис Геннадійович – начальник відділу проблемних актів ПАТ «Промінвестбанк» у м. Чернігові (випуск 2004 р.).
Шевцова Тетяна Іванівна – к.пед.н., в.о. доцента кафедри теорії та технології соціальної роботи Інституту соціальної роботи та управління НПУ імені М.П. Драгоманова (випуск 2005 р.)
Бардіна Олена Олександрівна – начальник юридичного відділу «Аграрного фонду України», м. Київ (випуск 2005 р.).
Петрикей Іван Анатолійович – генеральний директор Приватного підприємства Юридична компанія «КАНОН» (випуск 2006 р.).
Стеценко Денис Михайлович – начальник відділу розвитку інфраструктури, з питань надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства Генічеської районної державної адміністрації (випуск 2006 р.)
Глущенко Яна Валеріївна – головний спеціаліст Управління нотаріату Головного управління юстиції у м. Києві (випуск 2010 р.).
Крупко Сергій Володимирович – прокурор Чернігівської прокуратури з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері (випуск 2011 р.) та багато інших.

Отже, можна сформулювати п’ять причин, які мають спонукати до вступу на юридичний факультет ЧДІЕУ:
актуальна, елітна, престижна професія
якісне навчання
помірна оплата за навчання (з наявністю місць державного замовлення)
наявність військової кафедри
потреба ринку праці у висококваліфікованих фахівцях у галузі права та соціальної роботи.

Юридичний факультет Чернігівського державного факультету економіки і управління запрошує всіх бажаючих на навчання і Ми гарантуємо якісну освіту та незабутнє, цікаве студентське життя!

Читати 2886 разів

Меню

Архів новин

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308
Ви тут: Загальна інформація Про ЧДІЕУ Інститут у ЗМІ Юридична освіта – завжди престижно! Gorod.cn.ua 23 Мая 2013