Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Структура

Структура бібліотеки:

  • відділ обслуговування (зав. відділом Бевз Інна Валентинівна) включає в себе сектор культурно-просвітницької роботи, філії №1 (навчальний корпус 3 за адресою Проспект Миру, 44) та №2 (навчальний корпус 6/3 за адресою вул. Бєлова, 4). Обслуговує всі категорії читачів науковою, навчальною та навчально-допоміжною літературою за напрямком інституту як на абонемент, так і у читальні зали. У приміщенні бібліотеки головного навчального корпусу для читачів відкриті зала періодичних видань та комп’ютерна читальна зала.
  • відділ комплектування, обробки та наукової каталогізації документів (зав. відділом Шарило Світлана Дмитрівна). Головна функція відділу – комплектування фонду літературою з усіх дисциплін та спеціальностей згідно з навчальними планами інституту. Відділ комплектування приймає та виконує заявки від кафедр на придбання літератури, здійснює перевірку фондів та списання застарілої літератури. Відділ займається науковою класифікацією документоносіїв за таблицями УДК, визначенням ключових слів; організацією, веденням та вдосконаленням системи каталогів в електронному форматі, здійснює їх технічну обробку відповідно до вимог сучасної бібліотечної науки та практики.
  • відділ інформаційно-бібліографічної роботи (зав. відділом Сіденко Тетяна Анатоліївна), у складі якого працюють сектори інформаційного обслуговування та довідково-бібліографічного обслуговування. Інформаційно-бібліографічний відділ забезпечує інформаційне, довідково-бібліографічне та консультаційне обслуговування користувачів інформації. Фонд відділу включає довідкову літературу, бібліографічні посібники тощо. Відділ здійснює аналітичну обробку періодичних видань, що надходять до бібліотеки, інформує про нові надходження, організовує тематичні книжкові виставки, готує бібліографічні списки, бібліографічні покажчики.
  • науковий відділ здійснює редакційно-видавничу підготовку і організовує випуск друкованих видань бібліотеки, займається проведенням бібліотечних науково-практичних конференцій та семінарів, здійснює розробку методичних посібників, планово-звітної документації бібліотеки, приймає участь у наукових конференціях, семінарах, презентаціях інституту, організує електронний фонд бібліотеки та ін.

Наукова бібліотека ЧДІЕУ заснована у 1992 році. На кінець 2011 року фонд складає близько 164 550 примірників книг, журналів, брошур, газет та електронних джерел російською, українською, англійською та іншими мовами.

Послугами Наукової бібліотеки ЧДІЕУ можуть користуватися науковці, професорсько-викладацький склад, аспіранти, студенти, співробітники, слухачі курсів підготовчого відділення інституту, сторонні читачі.

ЇЇ діяльність спрямована на створення необхідних умов для наукової, навчальної та практичної роботи. Література добирається таким чином, щоб якомога краще відповідати навчальним програмам інституту, підтримувати науково-дослідну роботу, забезпечити різноплановий підбір інформації.

Матеріали, що відсутні у фондах нашої бібліотеки, доступні користувачам через Міжбібліотечний абонемент (МБА).

Відвідувачі Наукової бібліотеки ЧДІЕУ мають можливість працювати в комп’ютерній читальній залі бібліотеки в автоматизованому режимі. З метою вдосконалення ефективності інформаційного обслуговування користувачів створено 30 баз даних.

Бібліотека приєднана до мережі Internet, у читальних залах діє Wi-Fi.

Читати 20303 разів

Меню

Архів новин

« Вересень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Чернігівський державний інститут економіки і управління створений наказом Кабінету Міністрів України від 19 вересня 1994 року № 641, як вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Контактна інформація

  • Aдреса: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Tел: (046-22) 532 78
  • Tел.приймальної комісії: (0462) 679-308