Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Wednesday, 01 October 2014 13:36

Оголошено конкурс для участі українських студентів та аспірантів у Стипендіальній програмі «Польський Еразмус для України»

Rate this item
(0 votes)

З метою підтримки процесу створення демократичних інститутів і розвитку суспільного капіталу в Україні в рамках короткострокового освітнього циклу, Уряд Республіки Польща запроваджує Стипендіальну програму «Польський Еразмус для України» на 2014/2015 навчальний рік. Участь у зазначеній програмі можуть брати громадяни України зокрема, які походять з територій проведення антитерористичної операції (Луганська, Донецька області) та з Автономної Республіки Крим, і є студентами або аспірантами вищих навчальних закладів України.
Профілі навчання в рамках Стипендіальної програми «Польський Еразмус для України»: управління, європеїстика, економіка, адміністрація та технічні науки (за винятком медичних напрямків, академій мистецтв і сучасної філології (неофілології)).
Програма передбачає два семестри навчання у вищих навчальних закладах Республіки Польща, після закінчення Програми учасники зобов’язані повернутися в Україну для завершення початого циклу навчання у своєму навчальному закладі.
Навчання студентів і аспірантів, які будуть прийняті до участі у Програмі, проходитиме за рахунок державного бюджету Республіки Польща.

Набір учасників Програми відбуватиметься у два етапи.
На першому етапі 100 студентів, які будуть відібрані наприкінці вересня – початку жовтня ц.р., розпочнуть навчання у першому семестрі 2014/2015 навчального року.
На другому етапі, на якому передбачено 400 місць для студентів та 50 для аспірантів, конкурс відбудеться наприкінці грудня ц.р. – на початку січня 2015 р. і стосуватиметься осіб з усієї України, але в першу чергу осіб із вищезгаданих регіонів. Заняття розпочнуться у другому семестрі з лютого 2015 р.
Відповідно до умов набору, визначених польською стороною, заявки на участь у конкурсі можуть подавати кандидати, які:
• не мають польського громадянства;
• не мають дозволу на постійне перебування у Республіці Польща;
• мають підтвердження про закінчення 2 або 4 курсу (рівень бакалавра) у вищих навчальних закладах України,;
• мають середній бал з трьох основних предметів спеціальності на рівні щонайменше «добре» («4» – згідно польської системи оцінювання (за шкалою 2-5) або мінімум 80 пунктів за шкалою 1- 100 пунктів);
• мають підтвердження наукової діяльності, видане навчальним закладом, (обов’язкове для кандидатів на навчання в аспірантурі). Інші кандидати також можуть доповнити своє досьє інформацією щодо ведення наукової діяльності, що позитивно вплине на результат відбору;
• мають підтвердження громадської діяльності, видане органами самоврядування або неурядовими організаціями (у разі наявності);
• для тих, хто володіє польською мовою - мають сертифікат або інший документ, що підтверджує знання мови в системі, прийнятій у Раді Європи (рівні A1-C2). Якщо особа знає польську мову, але відсутній документ, що підтверджує це, рівень знання мови визначатиметься під час кваліфікаційної співбесіди;
• для аспірантів - мають диплом про завершення навчання в Україні, рівнозначний з польським дипломом про закінчення навчання ІІ рівня (магістратура).


Для участі у конкурсі кандидати повинні:
• заповнити та представити анкету кандидата,
• надати підтвердження про закінчення ІІ або ІV курсу (рівень бакалавра), видане відповідним вищим навчальним закладом, із переліком оцінок, отриманих по трьох основних предметам спеціальності,
• надати підтвердження наукової діяльності, видане своїм навчальним закладом або самостійними науковими працівниками, які працюють у цьому навчальному закладі (обов’язкове для кандидатів на навчання в аспірантурі),
• надати підтвердження громадської діяльності, видане органами самоврядування або неурядовими організаціями (на можливе прохання Комісії),
• у випадку знання польської мови - надати сертифікат або інший документ, який підтверджує це знання за системою, прийнятою Радою Європи (A1-C2),
• у випадку аспірантів - надати диплом про закінчення навчання в Україні, рівнозначне з польським дипломом про закінчення навчання ІІ рівня (магістратура), разом з його нотаріально посвідченим перекладом,
• у випадку аспірантів - надати підтвердження співпраці з польськими навчальними закладами, видане навчальним закладом України, в якому навчається аспірант (на можливе прохання Комісії),
• надати медичну довідку про відсутність протипоказань для навчання за обраним напрямком,
• надати копію документу, що засвідчує громадянство України,
• після прийняття до Програми придбати страховий поліс на період перебування у Польщі, що покриває кошти лікування або добровільно застрахуватись, підписавши угоду з Національним фондом здоров’я (у другому випадку інформацію надасть навчальний заклад, який приймає на навчання).


Пакет документів в електронному вигляді надсилати на адреси: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ; This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it з приміткою «Польський Еразмус»_1й тур.

Строки прийому заявок:
Перший тур – прийом документів до 10 жовтня 2014 року.
Другий тур - прийом документів до 12 січня 2015 року.
Процедура набору і поділ відповідальності поміж установами
Наведена нижче процедура застосовується до обох груп учасників, які розпочинають навчання в першому та другому семестрах.
Всі необхідні документи кандидати подають до Міністерства освіти і науки України у визначені терміни. Список осіб, рекомендованих до участі у Програмі згідно вимог, Міністерство освіти і науки України передає до Посольства Республіки Польща у Києві. Про термін та місце кваліфікаційної співбесіди кандидати будуть повідомлені за посередництвом Посольства Республіки Польща у Києві.
Посольство Республіки Польща у Києві опрацьовує графік кваліфікаційних розмов та інформує кандидатів про їх термін. У співбесіді візьмуть участь представники Міністерства науки та вищої освіти Польщі, Бюро визнання документів та міжнародного обміну і Посольства РП у Києві, Міністерство освіти і науки України. Співбесіда проводиться польською мовою (у випадку, якщо кандидат не володіє польською - англійською або українською).

 

Read 652 times
Download attachments:

Menu

Archive

« September 2020 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Оголошено конкурс для участі українських студентів та аспірантів у Стипендіальній програмі «Польський Еразмус для України»